עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

למה כדאי לכם להיכנס לסדנאות פיתוח מנהלים?

13/09/2017 16:03
אור
פיתוח מנהלים

בשנים האחרונות המושג פיתוח מנהלים הפך להיות מושג נפוץ ששומעים בכל מקום, אך עדיין לא מספיק בעלי חברות ומנכ"לים גדולים מבינים את המשמעות של המושג ואת החשיבות שלו לשגרת העבודה הקבועה של המנהלים.

המושג פיתוח מנהלים מתאר למעשה שלל פעולות אשר כל המטרה שלהן היא לפתח את המנהלים בחברה ולהפוך אותם למנהלים טובים יותר. במקום להוציא משאבים רבים על גיוס מנהלים חיצוניים אשר גם יעלו לכם יותר, קחו את המשאב האנושי שכבר נמצא בחברה שלכם והפכו אותו לטוב יותר.

איך עושים זאת? הכלי הראשון הוא סדנאות פיתוח מנהלים שכדאי להכניס לשגרה בחברה שלכם ולקיים אותן באופן קבוע.

מהן סדנאות פיתוח מנהלים?

סדנאות פיתוח מנהלים הן סדנאות אשר במהלכן מעניקים למנהלים בחברה שלכם כלים אשר מאפשרים להם להיות מנהלים טובים יותר. ניתן למצוא סדנאות העוסקות במגוון רחב של נושאים איתם מנהלים מתמודדים כמעט כל יום כמו התמודדות עם לחץ, יכולת האצלת סמכויות, עבודה בצוות, ניהול זמן, ניהול עובדים ועוד מגוון רחב של נושאים שמשפיעים על המנהלים ועל צורת הניהול שלהם.

סדנאות פיתוח מנהלים מאפשרות לכם להפוך את המנהלים בחברה שלכם למנהלים מוצלחים יותר, הן מאפשרות לכם להפוך את המשאב האנושי בחברה שלכם לטוב ואיכותי יותר וכך לפתח אנשים שמגיעים מתוך החברה ומכירים אותה היטב לתפקידי ניהול באותה חברה.

העלאת המוטיבציה של המנהלים

עוד יתרון חשוב שמעניקות לכם סדנאות פיתוח מנהלים הוא העובדה שסדנאות כאלו יכולות להעלות את המוטיבציה של המנהלים בחברה. מנהלים שמרגישים שמשקיעים בהם, ומבינים כי לחברה חשוב הפיתוח האישי שלהם והיא רואה אותם כחלק בלתי נפרד מהחברה יהיו בסופו של דבר מנהלים טובים יותר, מנהלים שירצו להשקיע את כל מה שהם יכולים ולהיות חלק בלתי נפרד מהחברה.

כך, בעזרת הסדנאות הללו תעניקו למנהלים בחברה שלכם מוטיבציה רבה יותר ותאפשרו להם להתקדם יחד אתכם וליהנות באמת מהעבודה שהם עושים ולראות בחברה שלכם מקום עבודה קבוע בו ירצו להשאר במשך זמן רב.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: